terror
07 بهمن 1401 - 12:48

امیدآفرینی در جامعه با جمعه‌های کاری مسئولان یزد

جمعه‌های هر هفته در استان یزد از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون به بازدید استاندار و مسئولان ارشد دستگاه‌های مختلف از روستاها و محلات مختلف استان و بررسی و رفع مشکلات این مناطق اختصاص پیدا کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون جمعه‌های هر هفته به بازدید استاندار یزد از روستاها و محلات مختلف استان و شهر یزد اختصاص پیدا کرده و تقریبا در تمام جمعه‌ها این بازدیدها صورت گرفته است.

رویکرد تمامی بازدیدها هم به این صورت است که ابتدا استاندار یزد با همراهی فرماندار شهرستان و مدیران کل و ارشد ادارات مرتبط اقدام به بازدید از بخش‌های مختلف و شنیدن مشکلات و مسائل هر منطقه و روستا از مردم و نمایندگان آنها است.

موضوعی که در به خودی خود زمینه خوشحالی و امید در مردم این محلات و روستاها را به وجود می‌آورد و همین که صدای آنها توسط مسئولین ارشد استان شنیده می‌شود و مسئولان روز تعطیل خود را برای بررسی مشکلات مردم قرار می‌دهند، برای آنها نوید تغییر را به دنبال دارد.

در کنار این موضوع حضور استاندار به عنون شخص اول استان در این بازدیدها و پروژه‌ها و تاکید بر حضور مدیران ارشد دستگاه‌های مرتبط سبب شده که حضور بسیاری از مسئولان استان در میان مردم رقم بخورد و روحیه مردمی بودن در میان تمامی مدیران ترویج شود.

پس از اینکه بازدیدها در بخش‌های مختلف به پایان رسید، در ظهر همان روز نشست بررسی مشکلات و مصوبات مرتبط با رفع آن با حضور استاندار و دیگر مسئولان مربوطه انجام می‌شود.

نکته بسیار مهم این نشست و مصوبات آن، پیگیری برای اجرای این مصوبات تا رسیدن به نتیجه نهایی است و برای آن مسئول مشخصی در نظر گرفته شده و تمامی مصوبات به صورت دقیق پیگیری می‌شود تا به نتیجه برسد.

جمعه‌های کاری مسئولان یزد و بازدید از محلات و روستاهای مختلف می‌تواند به عنوان الگویی در سطح کشور از سوی مسئولان مورد استفاده قرار گیرد تا به صورت دقیق مشکلات مردم بررسی و رفع شود و امید در جامعه افزایش پیدا کند.

انتهای پیام/781/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1000598