terror
06 بهمن 1401 - 19:25

شکست تلخ مسی ها در روزی که پیروز میدان بودند

تبریز - تیم فوتسال مس سونگون از هفته بیست و سوم مقابل کراپ الوند ۳ بر ۲ متحمل شکست شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های مس سونگون ورزقان و کراپ الوند ایرانیان عصر پنجشنبه از ساعت ۱۶ در سالن ورزشی پورشریفی تبریز برگزار شد.

در نیمه نخست این دیدار شاهد بازی سرعتی و تکنیکی از هر ۲ تیم شاهد بودیم و دقایق ۱۱ و ۱۹ مهدی جاوید برای تیم مس گلزنی کرد.

آن طرف میدان هم علی اکرمی دقیقه بیست توانست گل اول تیمش را به ثمر برساند تا نیمه نخست با برتری تیم میزبان خاتمه یافت.

در نیمه دوم بازیکنان هر ۲ تیم برخوردهای زیادی با هم داشتند و بیشتر لحظات بازی هم بازیکنان و هم کادر فنی تیم‌ها به نظر داور اعتراض داشته و وقت بازی نگه داشته می‌شد.

در دقیقه ۳۴ بازی علی رفیعی پور بازی را به تساوی کشاند و تیم مس دقیقه ۳۹ بازی در حالی که حمید احمدی را بدلیل اخراج در اختیار نداشت توسط سعید افشاری گل سوم را دریافت کرد تا این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود کراپی ها خاتمه یابد.

تیم داوری این بازی را جواد احتشام، فرزین صالح، مجید اکبری، محمدرضا سیدپور و ابراهیم مسیبی به عنوان ناظر داوری برعهده داشتند.

در طول بازی علیرضا صمیمی، مهدی رستمی‌ها، حمید احمدی، مرتضی عزتی از تیم مس و سعید افشاری، محمد نجف زنگی، علی جوان، سعید مؤمنی از تیم کراپ کارت زر دریافت کردند همچنین کادر فنی تیم مس و اسماعیل تقی پور سرمربی تیم، حمید احمدی بازیکن مس بدلیل اعتراض کارت قرمز گرفتند.

تیم مس با این شکست ۶۰ امتیازی باقی ماند و تیم کراپ با ۴۹ امتیاز در رده سوم جایگاه خود را تثبیت کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 999923